İnovasyon Çözümleri

Teknolojik İnovasyon, 1700'lü yılların sonlarından beri, bilim ve teknolojideki gelişmelerden oluşan topluma hizmet veren, dünya çapında bir sosyal değişimin öncüsü olmuştur. Günümüz dünyasında da hızla gelişmekte olan bu sosyal dönüşüm, firmaların iş dünyasındaki yerlerini sağlamlaştırmaları adına daha yenilikçi düşünmeler geliştirmelerini ve bu inovatif sürece dâhil olmalarını gerektirmektedir.

Sorbus Bilişim Teknolojileri, müşterilerinin kurumsal hayatlarında yaşadığı sıkıntılara, ar-ge ekibimiz ve uluslararası iş ortaklarımız ile birlikte inovatif ve yenilikçi ürünler, çözümler ve servisler geliştirmektedir. Bizler sağlam, güvenilir, yenilikçi çözümler sunmanın siz değerli müşterilerimizi memnun etmenin tek yol olduğunu düşünüyoruz.

Fikir

Tüm süreci başlatabilmek için en önemli girdi yenilikçi fikirlerdir. Yenilikçi fikirler inovasyon sürecinin olmazsa olmazıdır. Müşterilerimizin her problemini sistemin birer parçası olarak görmekteyiz. Bu problemleri aşabilecek inovatif yenilikçi fikirleri uzman kadromuz ve uluslararası iş ortaklarımız ile belirlemekteyiz.

Konsept

Geçmiş tecrübelerimiz, yaklaşımlarımız ve güncel teknoloji trendleri hakkındaki bilgilerimiz, yeni çözümler üretirken olağanüstü bir avantaj sağlamaktadır ve ilk fikirleri oluştururken pratik sonuçlar üretmeye güç katmaktadır. İnovasyon fikirleri çeşitli süzgeçlerden geçirilmekte ve son fikir şekillenmektedir. Tüm fizibilite çalışmaları yapılmakta ve projelendirilmektedir.

Prototip

Kâğıt üzerinden projelendirilen fikirler, bu aşamada fiziksel üretime geçirilmektedir. Ürünün tüm yanları bu prototip üzerinden incelenmekte, test edilmekte ve üretim planları şekillenmektedir. Müşterilerimize prototip sunularak ürün hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Üretim

Tüm proje süreçleri gerçekleştirilerek nihai ürün elde edilmektedir. Kurulum yapılmakta, eğitimler düzenlenmekte ve kullanıcılar bilgilendirilmektedir. Sorbus Bilişim Teknolojileri tarafından süresiz ürün desteği verilerek her daim destek politikası benimsenmektedir.