IoT Çözümleri

Nesnelerin İnterneti (Internet of Things veya IoT olarak da tanınıyor) olarak bilinen teknoloji, aklınıza gelebilecek her nesnenin internete erişip, diğer cihazlarla iletişim halinde olması, birbirine bağlanması ve haberleşmesi amacını taşıyan yeni nesil bir teknolojidir. Teknolojinin fark yarattığı günümüz dünyasında, kurum ve kuruluşların; maliyetlerini düşürmeleri, performanslarını ve verimlerini artırmaları ve her noktayı tek yerden yönetme imkânları ile rekabette avantaj sağlamaları gerekmektedir.

Firmanız için doğru IoT cihazlarını seçerek iş ve gündelik hayatınızı kolaylaştırmanız ve dijitalleştirmeniz mümkündür. Dijital dönüşümün getirdiği fırsatlarla birlikte, kurumlar; nesnelerin interneti (IoT) altyapıları sayesinde elde ettiği milyonlarca veri üzerinden, detaylı analiz çalışmaları yaparak iş süreçlerini bir basamak daha öteye taşıyabilirler.

Doğru IoT Çözümleriyle Firmanızın Öne Çıkmasını Sağlayın


Sorbus Bilişim Teknolojileri, uluslararası iş ortaklığı yapısıyla kurumlara IoT çözümleri sunmaktadır. Sağladığımız yeni nesil teknoloji hizmetleri ile süreçlerinizi dijitalleştirmekle birlikte, elde ettiğimiz milyonlarca veriyi iş zekâsı çözümleri ile işleyerek firmanız için katma değer sağlayan sonuçlar çıkarmaktayız.

Yeni Nesil Cihazlar ve Teknolojiler


IoT Danışmanlığı: Start-up, küçük veya büyük markalara IoT danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Birbirine bağlı cihazlar yani IoT'i konusunda size yardımcı olmak istiyoruz.

Bulut Entegrasyonu: Şirketler SaaS çözümlerinden yararlandıkça ve uygulama iş yüklerini genel bulutlara taşımaya başladıkça, entegrasyon ihtiyacı da büyüyor. Bulut uygulamalarının sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi sürecinde size destek oluyoruz.

Akıllı Uygulamalar:  Size sunduğumuz IoT çözümlerimiz sayesinde, tüm uygulamalarınız birbiriyle bağlantılı olacak. Sonunda, cihazları yönetmenin geleceği olarak görülen “akıllı uygulamalar” konusunda yetkin bir seviyeye ulaşacaksınız.